מתי להזמין פינוי דירה?

דצמבר 8, 2014

קיימים מספר מקרים בולטים בהם רצוי להתקשר לחברת פינוי דירה מומלצת. רילוקיישן, דירה שקיבלנו בירושה, או סתם אגירה מיותרת של חפצים במשך שנים – כל אלה הם סיבות לגיטמיות להזמין פינוי דירה.

הקיץ כבר כאן והחופש הגדול גם הוא בפתח. האנרגיות בעלייה מתמדת ולרובנו מתפנה קצת זמן לעסוק בעניינים שאינם בשגרה – זה בדיוק הזמן לחשוב על שיפוצים, סדרים חדשים, ניקיון מקיף ובקיצור, רענון כללי של הדירה. גם החצר זקוקה לטיפול יסודי – השיחים גדלו פרא, הגזם של שנה שעברה עדיין מונח בערימות בפינת החצר, יש לכלוך בכל מקום וגם כמה גרוטאות שהגיע הזמן להיפטר מהן. מה שבטוח, ככה אי אפשר לארח אף אחד ומה יותר כיף מלשבת בחצר אחר הצהריים עם כוס קפה וכמה עוגיות וליהנות מהשעות היותר קרירות של היום? אז זהו, זה סופי – הקיץ הזה מוציאים את הלכלוך החוצה.

פינוי דירה – סוף כל סוף רואים את הבית חברת פינוי דירה מומלצת

אחרי שהחלטנו שהקיץ הזה עושים סדר בבלגן, יש לתכנן איך מוציאים את המשימה אל הפועל. פינוי דירה מגרוטאות, לכלוך, בגדים ישנים, ניירת שאין לה שימוש ומה לא, דורש תכנון מדוקדק, כוח אדם וציוד מתאים במטרה להימנע מאי נעימויות מול הרשויות בשעת הפינוי וכמובן במטרה שלא לפגוע בדירה עצמה במהלך פינוי דירה. לשם כך וכדי שלא להסתבך עם פינוי דירה, רצוי מאוד להשאיר את העבודה בידיהם של אנשי מקצוע המומחים במתן שירותי פינוי דירה. לאנשי מקצוע אלה יש את הציוד הנחוץ לניקוי יסודי של הדירה ולהעמסת האשפה על טנדר או משאית במקרה הצורך והעברתו לאזורי פסולת המורשים על ידי העירייה. כך מונעות חברות של פינוי דירה זיהום סביבתי נוסף וכמובן חוסכות לכם את הכנס הכרוך בהשלכת פסולת במקומות שאינם מורשים. כמו כן, מפנות חברות של פינוי דירה פסולת, זבל וגזם מחצר הדירה ומנקות אותה למשעי. התעסקות עם גזם וגרוטאות היא איננה התעסקות פשוטה ודורשת הכנה מראש, בעיקר בשל המשקל הכבד של הפסולת ובגלל הצורך ברכב גדול מספיק, אשר יכיל את כולה בלי צורך בנגלות.

פינוי דירה – גם במקרה של מעבר

חברות של פינוי דירה מעניקות שירות מקיף אף יותר מאשר סתם ניקוי פסולת כללי. לחברות של פינוי דירה יש את האמצעים הדרושים לפנות את הנכס כולו במקרה של מעבר דירה, השמשת הנכס למכירה או השכרה ובמקרה של פינוי ירושות. פינוי דירה מקיף מצריך אנשי מקצוע אשר עושים את עבודתם נאמנה, זאת במטרה להימנע מפגיעה בנכס עצמו בשעת הפינוי, בייחוד לאור הרהיטים הכבדים יותר הזקוקים לפינוי דוגמת ארונות המטבח, מיטות, המקרר ורהיטי הסלון.

-->