יזמית הנדל"ן MSN – פרויקט 456 במערב פתח תקווה – חוות דעת

מרץ 13, 2016

חברת ייזום הנדל"ן הישראלית MSN מציעה למשקיעי נדל"ן לרכוש משרד במידות לבחירתם בבנייני משרדים חדשים שייבנו במתחם הייטק ועסקים יוקרתי בשכונת קריית אריה שבמערב פתח תקווה. חוות דעת כבר מכתירות את הפרויקט כהשקעת הנדל"ן הגדולה הבאה של פתח תקווה.

מאפייני פרויקט 456 של MSN נדל"ן וחוות דעת

ייחודיות פרויקט 456: כאמור, בפרויקט של MSN ייזום ושיווק נדל"ן, כל משקיע בוחר את גודל המשרד אותו הוא מעוניין לרכוש. כמו כן, בפרויקט יוקמו 3 בנייני משרדים באזור שיש בו כיום שני בנייני משרדים שכבר מאוכלסים ע"י בעלי עסקים וחברות הייטק.

איפה? מיקום פרויקט 456 המדויק הוא בשטח המרובע שבין רחוב מוטה גור ממזרח, רחוב שמשון מצפון, רחוב משה דיין ממערב ודרך ז'בוטינסקי מדרום. המשרדים יקומו בקרבתו של בית משפט השלום בפ"ת.

מחיר: החל מ-6,900 שקלים למטר מרובע. תשואה שנתית צפויה של 10%. מאפיינת את השקעות הנדל"ן המסחרי בישראל.

למה 456? שם הפרויקט ניתן לו בשל היותו מוקף בין כבישי 4, 5 ו-6.

חוות דעת על 456 של MSN נדל"ן: במקום להכביר במילים, עדיף לצפות בקטע הוידאו הבא שמסכם בצורה הטובה ביותר מדוע כדאי להשקיע בפרויקט ומציג המלצות על החברה של יזם הנדל"ן גיל מולכו.

 

מה דעתם של רוכשי נדל"ן ומשקיעים על יזמית הנדל"ן MSN?

MSN נדלן זוכה ללא מעט חוות דעת וביקורות חיוביות, בין היתר על פעילותה להגדלת היצע הדירות לסטודנטים בעפולה בפרויקט Univercity ועל פרויקטים מובילים נוספים שזכו למחמאות כגון: 'סוהו' בקריית ביאליק, גרין פארק בחדרה וכמובן פרויקט מגדלי קוואטרו היוקרתיים ברמלה. שיחה עם מנכ"לי החברה צדיקריו ומולכו סיפרו לנו השניים כי אמנם MSN נדלן פרצה לתודעה בעיקר בשנים האחרונות בזכות הפרויקטים הללו, אך הבהירו כי היא אינה מתכוונת לללכת לשום מקום, אלא להישאר במרכז הבמה ולהמשיך לספק למשקיעי נדל"ן ולרוכשים היצע פרויקטים איכותי ושירות ללא דופי. עם חוות דעת כאלה מומלץ בהחלט לבחון אפשרויות השקעה עם MSN נדל"ן.

לביקורות נוספות: http://www.usarealestate.co.il/msn-reviews

חוות דעת - פרויקט 456 של חברת MSN נדל"ן

-->