מבערי גז ייעודיים לתעשיית המזון

יוני 10, 2018

מהם מבערי גז? וכיצד הם מועילים לתעשיית המזון ולמגוון תעשיות? אם אתם רוצים לייעל את העבודה שלכם ולהפוך אותה לחסכנית יותר – חשוב שתדעו יותר על מבערים.

אבל מהו מבער?

מבער הוא אלמנט שמטרתו לסייע לערבב את הדלק והאוויר בחלל ומכאן ליצור תערובות מתאימה לבעירה טובה ואיכותית. מבער הוא האביזר אשר קובע את מהלך השריפה ואת עוצמת התהליך וניתן לשלוט בו בעיקר כאשר מדובר במעבר טוב, איכותי ובטיחותי.

כיום ישנם שלל מבערים המתאימים לתעשייה כאשר מדובר בהתאמה לתעשיות המזון, תעשיות התרופות, הביטחון, למפעלי ייצור ולשלל תחומים.

בתחום ייצור המזון,  ישנם שלל מבערים המתאימים לתעשיית המזון כאשר יש לבחור מבער בהתאמה אישית וכזה שיכול להתאים לסוג העבודה שלכם ולקצב הבעירה שאתם מחפשים.

בכל הנוגע לסוגי מבערים קיימים מבערי מזוט, מבערי גז ומבערים דו דלקיים. אבל מה הוא כל סוג של מבער?

  • מבערי מזוט – מבערי מזוט הם כאלה אשר עובדים על טיפות של חומר בשם מזוט והוא נוזל צמיגי לבעירה ששומר על הטמפרטורה של המבער. מעברים מסוג זה מסתובבים והם מעולים לשריפת דלק, סולר ועוד.
  • מבערים דו דלקיים – מבערים ייחודיים וחזקים אשר מתאימים לעבודה עם דלק.
  • מבערי גז – מבערים המתאימים לתעשיות המזון והם כאלה שנחלקים למבערים שיכולים להוציא לחץ נמוך עד כאלה שמייצרים לחץ גבוה. המבערים מעולים לייצור יחסי תערובת נכונים בין גז לאוויר ובכך הם מייצרים את הלחץ הדרוש.

כיצד בוחרים את המבערים?

על מנת לבחור מבערים בצורה נכונה, יש לשים לב כי אתם בוחרים חברה מקצועית לאספקת מבערים לתעשיית המזון , תוך בחירת חברה שיכולה לבצע עבורכם התאמה אישית של המבערים.

שימו לב כי אתם עובדים עם חברות המספקות ציוד איכותית ומתקינות מבערי גז מכל הסוגים תוך הקניית מבערים איכותיים מתוצרת ECOFLAM, ELCO . בכך תוכלו לדעת כי המבערים שאתם בוחרים יעילים, איכותיים ומבטיחים נצילות גז מרבית.

-->