לוגיסטיקה ושליחויות לבתי עסק

נובמבר 2, 2015

מהם הפרמטרים שחשוב לשים אליהם לב כששוכרים את שירותיה של חברת לוגיסטיקה ושליחויות

בישראל של שנת 2015 פועלות מאות חברות לוגיסטיקה ומשלוחים. כשהכמות כה גדולה איך בכל זאת יכולים בעלי עסקים ובתי עסק לברור מתוכן את החברות הטובות ביותר? אכן, אתגר לא פשוט, אך אפשרי.

הנה מספר נקודות שכדאי לשים אליהן לב:

  • מוניטין: עבור חברת שליחויות, השם של החברה והמוניטין שלה הם הדבר החשוב לה ביותר. הרי אף אחד מאיתנו לא יירצה לעבוד עם חברה שיצא לה שם של אחת שלא מספקת את השירות כמו שצריך. יש לבדוק היטב שחברת הלוגיסטיקה בה בחרתם לא קמה אתמול ופועלת במשק הישראלי כבר תקופה מספקת במהלכה הספיקה ליצור לעצמה שם ומוניטין של חברה מקצועית. חברת לוגיסטיקה
  • צרכים: לא כל החברות בישראל מספקות את אותם השירותים בדיוק. בעוד שחברה מסוימת מבצעת משלוחים בפריסה ארצית ותוכל להעביר את המשלוח שלכם לכל נקודה על מפת ישראל, חברה אחרת עשויה להתמקד באזור ספציפי בלבד ולהציע שירותים מקומיים יותר. לכן, חשוב לבדוק היטב את מפרט השירותים של החברות לפני ההחלטה הסופית.
  • מחיר השירות: אי אפשר לכתוב על שירות כלשהו בישראל מבלי להתייחס לסוגיית המחיר. בעלי מקצוע רבים, גם בענף השליחויות והלוגיסטיקה גובים תעריפים גבוהים מהממוצע בטענה שהשירותים שהם מספקים הם "שירותי פרימיום" וכד'. לא תמיד הדבר נכון ופעמים רבות המחיר המופרז שתשלמו ממש לא מהווה ערובה לשירות מקצועי.

 

אודות חברת המריץ שליחויות את פלאש לוגיסטיקה – HFD

בישראל פועלת כבר שני עשורים חברה ותיקה ומקצועית בשם 'המריץ שליחויות את פלאש לוגיסטיקה'. בין השירותים שמספקת החברה ללקוחות עסקיים ופרטיים ניתן למצוא שירותי אחסנה, שליחויות בפריסה ארצית, הובלות של ציוד כבד, הצמדת שליחים, שירותי הפצה, הפצת משלוחים עבור אתרי אינטרנט ועוד רבים. מידע נוסף באתר החברה.

-->